AK AJ TY CHCEŠ VIAC PEŇAZÍ A LEPŠIE VZŤAHY, ZBYSTRI POZORNOSŤ. MÁM PRE TEBA...

(NE)MOTIVAČNÝ* NÁVOD, AKO ŽIŤ ŠŤASTNÝ ŽIVOT

 

*bez motivačných bullshitov, ktoré si čítal inde

NEBUĎ SRAČKA JE POSLEDNÁ KNIHA OSOBNÉHO ROZVOJA, KTORÚ BUDEŠ POTREBOVAŤ.

Milý budúci majiteľ luxusného života,

pokiaľ cítiš, že si vo svete ešte nenašiel svoje miesto a chceš jednoducho viac - lepšie vzťahy, viac peňazí a celkovo lepší život...

Tak toto bude tá najzásadnejšia kniha, ktorú si kedy čítal.

Tu je dôvod:

Volám sa Dávid Hanc a rovno ti poviem, že nie vždy som sa mal tak dobre, ako dnes.

Prišiel som ale na to, že život vôbec nemusí byť taký ťažký, ako sa hovorí.

Popravde, nič nie je nemožné. V živote môžeš mať presne to, po čom túžiš.

Som toho živým dôkazom.

Teraz ti možno napadá:

„No áno, tento Dávid Hanc, ten to mal v živote jednoduché. Narodil sa geneticky vybavený, do bohatej rodiny, od malička vedený k úspechu a <vlož ďalšiu výhovorku, prečo úspech nie je pre teba>.

S týmito názormi som sa stretol už tisíckrát. Mám na ne ale jedinú odpoveď:

HOVNO, HOVNO, ZLATÁ RYBKA!

Nemohol by si byť ďalej od pravdy. Ešte vo svojich tridsiatich rokoch som bol sračka v pravom slova zmysle. Čo by som vtedy dal za knihu, ako je táto.

Som vlastne obyčajný východniar z chudobnej rodiny. Ako dieťa som bol vedený k jedinému – nevybočovať z radu, držať sa pri zemi a, hlavne, byť so všetkými zadobre.

Táto výchova ma ale viedla do väčších a väčších sračiek. Vyrástol zo mňa lenivý demotivovaný chlap s prácou, ktorú neznášal a s priateľkou, s ktorou si nerozumel. A zo všetkých strán navyše počúval, že by mal byť vďačný za to, čo má, a držať hubu a krok.

Lenže ja som nechcel. Niekde hlboko som cítil, že toto nemôže byť všetko. Že v živote toho predsa musí byť viac, než len "TOTO".

Netrvalo dlho a môj život sa rozpadol na kúsky. V tridsiatke som sa rozišiel s partnerkou (vtedy už snúbenicou) po 7,5 ročnom vzťahu a prišiel som aj o tú prácu, ktorú som neznášal. Zostal som vtedy sám vo Viedni, kde som býval, s piatimi eurami vo vačku a jedným nájmom zaplateným dopredu.

Dva mesiace som plakával v depresiách na podlahe a pýtal sa nahlas: „Prečo? Prečo ja?“ Keby mi moja susedka, dôchodkyňa, každý večer nezavesila na kľučku suché pečivo, asi by som v tom byte umrel.

A presne vtedy mi to došlo. Keby som tam vtedy umrel, trvalo by najmenej dva týždne, než by sa o tom niekto dozvedel (až by sa smrad mojej mŕtvoly dostal ventiláciou von). Tak sám som v tom čase bol.

Uvedomil som si, že na moje volanie nikto neodpovie. Že mi nikto nepríde na pomoc.

A že jediný, kto mi môže pomôcť, som ja sám.

Vedel som, že takto to ďalej nejde. Utrel som si slzy, zodvihol sa z podlahy a urobil pevné rozhodnutie, že sa už nebudem ľutovať. Zostávať v úlohe obete je síce pohodlné, ale dlhodobo vedie do nekonečnej hlbiny nešťastia a zúfalstva.

Nedokázal som si predstaviť, že tam, kde som bol, by som zostal ešte ďalších X rokov.

Začal som na sebe makať. Jasné, prežil som si vzostupy a pády, ako to už pri učení metódou pokus-omyl býva. Nakoniec som ale objavil systém, pomocou ktorého je možné skutočne zmeniť život k lepšiemu!

A presne to som urobil.

A dnes? Žijem život, ktorý som si vysníval. Mám skvelú manželku, dve úžasné deti (a tretie na ceste) a zažívam neskutočné úspechy vo svojej práci. A to všetko preto, že som sám sebe prestal stáť v ceste a začal sa sústreďovať na to, v čom som dobrý.

Jednoducho povedané - už NIE SOM SRAČKA.

STRÁNKY, KTORÉ MAJÚ SILU MENIŤ ŽIVOTY

Túto knihu som napísal pre všetkých, ktorí už majú dosť života, v ktorom nevedia, kam mieria, točia sa na jednom mieste a čo horšie – sú si toho vedomí, ale netušia, ako sa pohnúť ďalej. 

Dal som v nej dokopy to najzásadnejšie, čo som sa na svojej ceste životom naučil a čo som tiež odovzdal tisícom ľudí, ktorým som vo svojej koučingovej praxi pomohol. Ich osudy sú dôkazom, že môj systém funguje pre každého, kto podľa neho bude postupovať.

Pomohol som ľuďom:

  • opustiť dušu vysávajúce zamestnanie a rozbehnúť vlastný biznis či získať prácu snov
  • zlepšiť vzťahy v rodine a zachrániť tak rozpadajúce sa manželstvo
  • prestať sa báť prejaviť svoj názor a začať hovoriť "NIE"
  • prekonať sociálne strachy a nájsť si skutočných priateľov
  • prestať prežívať a začať konečne ŽIŤ!

POZRI SA, PREČO PO TEJTO KNIHE VŠETCI ŠALEJÚ

NÁVOD NA LEPŠÍ ŽIVOT, KTORÝ FUNGUJE PRE VŠETKÝCH... BEZ ROZDIELU

Nepochybujem o tom, že aj tebe sa v živote podarí dosiahnuť to, čo chceš.

Jasné, môžeš to skúsiť na vlastnú päsť, ale je veľmi pravdepodobné, že ti to bude trvať dlhé roky, kým po všetkých bolestiach a strastiach dosiahneš nejaký úspech.

To je jedna cesta.

Teraz si ale predstav, že by sa ti do rúk dostal presný a praktický návod od niekoho, kto už prešiel cestu, ktorá ťa čaká, a kto už dosiahol to, po čom túžiš.

Čo by pre teba znamenalo ušetriť si roky driny s neistým výsledkom a namiesto toho radšej postupovať praxou overenými krokmi?

Určite si sa už pokúšal robiť niečo ťažké bez cudzej pomoci. Napríklad presťahovať kus nábytku vlastnou silou.

Niekde vzadu v hlave si možno tušil, že by bolo lepšie požiadať o pomoc niekoho z rodiny, alebo kamaráta – lenže si nemal trpezlivosť, a tak si sa do toho pustil sám a po hlave.

Po chvíľke sa ukázalo, že to skrátka nezvládneš. Tá skriňa bola jednoducho príliš ťažká.

Nielenže si pri tom odrel múr alebo zhodil lampu, ale si aj sám sebe privodil bolesti chrbta.... a tá skriňa je stále tam, kde bola.

Kiežby si požiadal o pomoc.

Pravdou je, že takto to chodí aj v osobnostnom raste. Je to ťažké, alebo až nemožné dosiahnuť skutočné a trvalé životné zmeny bez cudzej podpory.

Je tu ale jeden veľký rozdiel. Začať žiť lepší život nie je tak jednoduché, ako sťahovať skriňu.

Je to oveľa, oveľa náročnejšie.

A následky môžu byť oveľa fatálnejšie ako škrabanec na stene či bolesť v chrbte.

Nielenže by si sa pri nasledovaní amatérskych či nevyskúšaných rád mohol vo svojom osobnostnom raste stratiť či zaseknúť, dokonca by si sa mohol dostať na horšie miesto, ako keď si začínal. 

Ruku na srdce, kto niekedy nevyskúšal nejakú náhodnú výzvu z Instagramu, o ktorej vôbec netušil, či je pre neho vhodná?

Toto sa v osobnostnom raste, bohužiaľ, stáva často. Namiesto hľadania odbornej pomoci sa ľudia snažia posunúť sami, čo ich čoskoro odradí od ďalšej snahy dosiahnuť svoje ciele.

Preto je dôležité, aby si v osobnostnom raste požiadal o pomoc. S istotou ti môžem povedať, že v Česku a na Slovensku s ním nemá nikto taký úspech ako ja.

Za 11 rokov svojej praxe som pomohol tisícom ľudí k tomu, po čom túžiš aj ty – začať žiť šťastný život – život podľa seba.

Pomôžem ti prekonať prekážky a vyhnúť sa bežným chybám. Kniha Nebuď Sračka je osvedčený spôsob, ako na to.

V osobnostnom raste totiž platí jedno zásadné pravidlo - nezáleží na tom, čo budeš robiť, záleží na tom, kým sa staneš. 

Až potom môžeš riešiť, čo budeš robiť. Ale najprv musíš BYŤ tou osobou, ktorá to zvládne. Veľa ľudí ale postupuje opačne, a preto skôr či neskôr, tak či tak zlyhá. 

Preto neváhaj a začítaj sa do stránok mojej knihy. Pevne verím, že ti zodpovie otázky, na ktoré hľadáš odpovede a posunie ťa oveľa ďalej, než kde si teraz.

Veď predsa, ak by si nehľadal spôsob, ako na to, nebol by si tu, však? 😉

STÁLE NIE SI ROZHODNUTÝ?
FAJN.

Mám pre teba niečo extra...

Je pre mňa skutočne dôležité, aby si do mojej knihy investoval pevne presvedčený, že ti pomôže zmeniť život k lepšiemu.

Ako malý bonus ti preto dávam k dispozícii celú 1. kapitolu v audio verzii*, aby si sa mohol lepšie zoznámiť s obsahom, ktorý ťa vo vnútri knihy čaká.

Prajem ti príjemné počúvanie! 🎧

 

* audio verziu celej knihy neposkytujem. Prvú kapitolu som pre teba nahral preto, aby si sa lepšie zoznámil s obsahom knihy.

To ale stále nie je všetko!

Počas obmedzenej doby ti ku knihe ponúkam exkluzívne PDF Nebuď sračka – pracovný zošit.

V zošite ťa čakajú praktické úlohy a výzvy, ktoré ťa posunú ešte ďalej. Nie je totiž nič dôležitejšie, než všetky nadobudnuté vedomosti vziať a aplikovať v praxi.

A ako to urobiť lepšie ako s pracovným zošitom!

Choď do toho, kým táto špeciálna ponuka platí!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Dávid Hanc

Som transformačný kouč a mentor.

Mojím hlavným poslaním je pomáhať ľuďom zmeniť svoje podvedomé myslenie, aby mohli začať žiť život svojich snov – viac peňazí, lepšie vzťahy a celkovo lepší život – život podľa seba.

Knihu Nebuď sračka som napísal pre všetkých, ktorí chcú nakopnúť svoj osobnostný rast a začať žiť život podľa seba. Môj (ne)motivačný návod je tu preto, aby ti ukázal, kým naozaj si a ako na svojej ceste životom získať to, čo chceš.

Pokiaľ na svojej transformácii chceš pracovať priamo so mnou, choď na davidhanc.sk a pozri sa na môj online tréning ZDARMA alebo transformačný program Život podľa seba.