PRESTAŇ PREŽÍVAŤ A ZAČNI KONEČNE ŽIŤ!

Tvoj osobnostný rast začína tu!

 
"Nebuď sračka je kniha, ktorá ti pomôže spoznať sám seba a nájsť svoje životné poslanie."
CHCEM KNIHU

Objednaj si knihu aj s pracovným zošitom

Nestačí však len čítať, treba aj konať. Nebuď sračka je kniha, ktorá sa venuje sebapoznaniu, transformačnej psychológii, osobnostnému rastu a naučí ťa búrať bariéry, ktoré ti bránia v šťastí.

Pracovný zošit ti pomôže previesť do praxe to, čo si sa dočítal v knihe. Čakajú ťa praktické úlohy, ktoré ti pomôžu spoznať kým si a nájsť životné poslanie.

Toto je kniha o tebe

Máš pocit, že tvoj život nie je taký, aký by si chcel? Stojíš na jednom mieste a nemôžeš sa posunúť ďalej? Cítiš sa z toho zúfalý a frustrovaný?

Nevešaj hlavu. Nie je to tvoja chyba. Nikto ťa neučil, ako naozaj žiť (a nielen prežívať).

Dôvod, prečo tam ešte nie si, je ten, že žiješ v reakcii. Svojím správaním len reaguješ na to, ako ťa vychovali, čo ťa naučili v škole a čo ti povedali kamaráti a kolegovia. Nežiješ život podľa seba.

Teraz máš možnosť to zmeniť.

Ak si človek, ktorý hľadá pomoc a spôsob, ako naštartovať osobnostný rast, si na správnom mieste. Kniha Nebuď Sračka ťa nasmeruje tam, kam chceš ísť.

V čom ti táto kniha zmení život?

Totálna úprimnosť

Riadky tejto knihy neslúžia ako rameno na zaplakanie. Naopak, vyzlečú ťa donaha a odhalí tvoje skutočné ja, so všetkými jeho nedostatkami, chybami a problémami. Ale práve to potrebuješ - nájsť svoje slepé miesta. Táto kniha ti ich pomôže odstrániť, aby si sa mohol vydať na cestu osobnostného rastu a stať sa človekom, ktorým chceš naozaj byť.

Prístup z vnútra navonok

Všimol si si, že žiadna z tých motivačných kníh, ktoré si čítal, nefungovala? To preto, že väčšina len kĺže po povrchu a nezaoberá sa tým, kto si vo vnútri. Tu začneš presne naopak - z vnútra navonok, pretože len takto môže nastať skutočná zmena. Keď sa vnútri staneš tým človekom, ktorým chceš byť, výsledky, po ktorých túžiš, prídu automaticky.

Otázky, ktoré ťa zmenia

Tu začína ozajstná zmena. Čaká ťa 27 strán transformačných otázok a testov osobnosti, ktoré môžeš vyplniť priamo v knihe. Odpovede ťa možno vystrašia, ale budú ti tým najlepším sprievodcom na ceste sebapoznania. Na záver ťa čaká veľký Test úprimnosti, ktorý zvládneš, len ak naozaj nie si sračka. Preto nečakaj, vezmi pero a pusti sa do toho!

CHCEM KNIHU

Skvelé recenzie na skvelú knihu

CHCEM KNIHU

Dávic Hanc

Som transformačný kouč a mentor. Mojím hlavným poslaním je pomáhať podnikateľom a profesionálom maximalizovať ich výkon a zvýšiť príjmy na úroveň, o ktorej si nikdy nemysleli, že je možná.

Knihu Nebuď sračka som napísal pre všetkých, ktorí chcú začať s osobnostným rastom a začať žiť život podľa seba. Drzá príručka sebapoznania je tu preto, aby ti ukázala, kým naozaj si a ako na svojej ceste životom získať to, čo chceš.

Pokiaľ na svojej transformácii chceš pracovať priamo so mnou, vyplň prosím dotazník na dotaznik.davidhanc.sk  a dohodneme sa na ďalšom postupe.